96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 4 woj. mazowieckie tel. +48 (46) 862-23-35            bip logo

"Jubileuszowe spotkanie MATURZYSTÓW'68 w dniu 2 czerwca 2018 r

"Jubileuszowe spotkanie w dniu 2 czerwca 2018 r
Sprawa dotyczy wszystkich absolwentów LO z 1968 r. Z okazji 50-lecia uzyskania MATURY Komitet Organizacyjny serdecznie zaprasza na jubileuszowe spotkanie w dniu 2 czerwca (sobota) o godz. 16,oo w gmachu szkoły przy ul. 15 Sierpnia 4. Pan dyrektor D. Miłkowski zaprasza nas do zwiedzenia szkoły, zapoznania się z Izbą Pamięci, przeglądu kronik szkolnych oraz pamiątkowych zdjęć z tamtego okresu. Mottem spotkania jest "Nacieszmy się swoją obecnością". Będą pamiątkowe zdjęcia. Do udziału w jubileuszu zostali zaproszeni Profesorowie, którzy przekazywali nam swoją wiedzę i dzięki którym otrzymaliśmy matury. 
O godz. 17,30 przejdziemy do Hotelu "Chopin" przy ul. Traugutta 21, gdzie dłużej będziemy mogli powspominać "stare czasy" a także potańczyć do muzyki granej "na żywo" przez zespół muzyczny. W programie spotkania jest też występ solistki operetkowej. 
Udział w tym wyjątkowym spotkaniu będzie dla MATURZYSTÓW'68 bezpłatny - wystarczy odpowiednio wcześniej zgłosić chęć swojej obecności do pana Edwarda BIAŁKOWSKIEGO (tel. 601-80-86-85). Dla osób przyjezdnych będzie możliwość zakwaterowania w hotelu - prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takiego zapotrzebowania.

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SOCHACZEWIE
sekretariat@losochaczew.pl     dyrekcja@losochaczew.pl

Wsparcie informatyczne nicraM.net