96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 4 woj. mazowieckie tel. +48 (46) 862-23-35            bip logo

Kolejne dobre występy naszych licealistów na powiatowych zawodach szkół ponadpodstawowych na indywidualnych begach przełajowych.

 Kolejne dobre występy zaliczyli nasi licealiści na powiatowych zawodach szkół ponadpodstawowych na indywidualnych begach przełajowych, które odbyły się 05.10.2018 r. w Kamionie - gmina Młodzieszyn, na terenie szkoły podstawowej. Do rywalizacji przestąpiło pięć szkół ponadpodstawowych z powiatu sochaczewskiego. Każda szkoła mogła wystawić po sześciu zawodników w biegu: sześć dziewcząt i sześciu chłopców.
  Dziewczyny ścigały się na dystansie- 1500 metrów.
 I miejsce w kategorii dziewcząt zajęła nasza uczennica - Julia Karda z kl. 1a. Na drugim miejscu uplasowała się uczennica z ZS CKU, a na trzecim uczennica z ZS CKP.
  Chłopcy mieli przebiec dystans 2000 metrów. Pierwszy na mecie był zawodnik z ZS im, J. Iwaszkiewicza. II i III miejsce zajęli uczniowie naszego liceum: Jan Wierzbicki  z kl. 2e i Patryk Karczewski z kl. 2d.
  Awans na zawody międzypowiatowe w indywidualnych biegach przełajowych otrzymało 12 dziewcząt i 12 chłopców. Zajęli oni miejsca od pierwszego do dwunastego. Z dwunastu osób, które reprezentowały naszą szkołę, awansowało dziesięć osób: Julia Karda zajęła I miejsce, Julia Dragańska - IV miejsce, Justyna Karczewska - V miejsce, Kinga Stańczak - VI miejsce, Aleksandra Pietruszka - VII miejsce, Ewa Januszewska - X miejsce, Jan Wierzbicki - II miejsce, Patryk Karczewski - III miejsce, Adrian Tomczyk - VI miejsce, Damian Czubak - IX miejsce.
 
                                                      Opiekun: Elena Pozdeeva- Osińska
 

 

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SOCHACZEWIE
sekretariat@losochaczew.pl     dyrekcja@losochaczew.pl

Wsparcie informatyczne nicraM.net