96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 4 woj. mazowieckie tel. +48 (46) 862-23-35            bip logo

PODSUMOWANIE TWOJEGO WYBORU RODZINY

 

Drogi Darczyńco,


witaj w Drużynie SZLACHETNEJ PACZKI. Twoja obecność to radość nie tylko dla rodziny, której chcesz pomóc, ale również dla nas – wolontariuszy, Zespołu Paczki, wszystkich, którzy już się w nią angażują. Razem tworzymy historię!

Od jakiegoś czasu głośno mówimy o tym, że LUBIMY LUDZI. To, że tutaj jesteś oznacza jedno – Ty też ich lubisz. Przygotowując paczkę dla konkretnej rodziny w praktyce pokazujesz, że los innych nie jest Ci obojętny. Że to ludzie, którzy mają w sobie postawę bohaterską, potencjał – a Ty chcesz wydobywać z nich to, co mają w sobie najpiękniejszego.

Poniżej znajdziesz kilka ważnych informacji związanych z przygotowaniem paczki. Bardzo prosimy – zapoznaj się z nimi. Pomocą będzie dla Ciebie również wolontariusz – opiekun rodziny. Odpowie na Twoje pytania, będzie Twoim łącznikiem z rodziną. Wolontariusz skontaktuje się z Tobą w ciągu 3 dni.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania – zapraszamy również do kontaktu telefonicznego +48 12 333 78 00 lub mailowego: darczynca@wiosna.org.pl
 

KROK 1: Zaproś rodzinę, znajomych współpracowników! Zróbcie paczkę RAZEM!

Przygotowanie paczki to może być świetny powód do spotkania, zrobienia czegoś wspólnie! Prześlij poniższy link do osób, które chcesz zaprosić:
https://www.szlachetnapaczka.pl/panel-uzytkownika/action,login,fid,enc_N...
Kliknięcie w niego przez osoby, które razem z Tobą będą robić paczkę, pozwoli im na zalogowanie się w systemie SZLACHETNEJ PACZKI. Otrzyma wówczas rolę WSPÓŁDARCZYŃCY, a dzięki temu zobaczy opis i konkretne potrzeby wybranej przez Was rodziny, a później – otrzyma bezpośrednio relację z wręczenia paczki rodzinie i imienne podziękowanie.
 

KROK 2: Zapoznaj się z potrzebami rodziny

Kod rodziny, którą wybrałeś to: MAZ-3102-569390 W załączniku do tego maila znajdziesz szczegółowe informacje oraz listę potrzeb wskazanych przez rodzinę w czasie rozmowy z wolontariuszem.

Aby otworzyć plik potrzebujesz programu: Adobe Acrobat Reader
 

KROK 3: Korzystaj z pomocy :)

Wkrótce skontaktuje się z Tobą wolontariusz, który spotkał się z wybraną przez Ciebie rodziną. Odpowie na Twoje pytania, będzie łącznikiem pomiędzy Tobą i rodziną.

Imię i nazwisko wolontariusza: Grzegorz Adamiak
Email: grzesiek1291@interia.pl
Telefon: 728582228
Tel. komórkowy: 538700781
 

 
Wszystkie informacje przydatne przy przygotowywaniu paczki znajdziesz również po zalogowaniu do serwisu www.szlachetnapaczka.pl. Aby to zrobić kliknij w przycisk „Moje konto” w prawym górnym rogu strony.

Dziękujemy, że razem z nami TWORZYSZ HISTORIĘ!

Zespół SZLACHETNEJ PACZKI


PS: Bądź z Paczką przez cały rok! Wspierając SZLACHETNĄ PACZKĘ regularnymi wpłatami w dowolnej kwocie, masz realny wpływ na kształt projektu i sprawiasz, że Paczka dociera do rodzin w potrzebie i uczy ich jak mogą samodzielnie poradzić sobie w życiu. Taka długofalowa pomoc przynosi efekty!
Dołącz: www.szlachetnapaczka.pl/wplacam

PODSUMOWANIE TWOJEGO WYBORU RODZINY

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SOCHACZEWIE
sekretariat@losochaczew.pl     dyrekcja@losochaczew.pl

Wsparcie informatyczne nicraM.net