96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 4 woj. mazowieckie tel. +48 (46) 862-23-35            bip logo

Sukces Marty Narloch i Mai Mikulskiej

Miła informacja — w II edycji konkursu literackiego organizowanego przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Sochaczewie uczennice naszego liceum odniosły wspaniały sukces! Marta Narloch, uczennica klasy IIId, zajęła I miejsce za opowiadanie pt. „Drewniana ławeczka”, natomiast Maja Mikulska z klasy Ia zajęła miejsce III za opowiadanie pt. „Świadek”. Uroczyste wręczenie nagród, uświetnione koncertem muzycznym, odbyło się 29 listopada br. w Państwowej Szkole Muzycznej w Sochaczewie.

Hasłem przewodnim tegorocznego konkursu było pytanie „Czy przemoc rodzi się z lęku?”, jego celem zaś zwrócenie uwagi na problemy, z którymi boryka się współczesna młodzieży. Organizatorzy podkreślali, że wielkim walorem zgłoszonych prac była ich przejmująca, wręcz chwytająca za serce, autentyczność.

Jury, z Michałem Gołkowskim na czele, oceniło łącznie sześćdziesiąt cztery prace w trzech kategoriach wiekowych. Jak zauważyła wręczająca nagrody Katarzyna Kajak, dyrektor PCPR, poziom literacki tegorocznej edycji konkursu był bardzo wysoki. Tym bardziej więc cieszy fakt, że wśród laureatów znalazły się aż dwie nasze uczennice.

Dziewczynom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SOCHACZEWIE
sekretariat@losochaczew.pl     dyrekcja@losochaczew.pl

Wsparcie informatyczne nicraM.net