96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 4 woj. mazowieckie tel. +48 (46) 862-23-35            bip logo

Targi Edukacyjne w „Chopinie”

Wielkimi krokami zbliża się okres, w którym uczniowie naszej szkoły będą musieli wykorzystać swoją wiedzę, nabytą przez trzy lata liceum, by dobrze zdać egzamin dojrzałości, a następnie wkroczyć w dorosły świat, od rekrutacji na studia zaczynając. Wcześniej jednak trzeba wybrać odpowiedni kierunek i uczelnię, co nie jest łatwe, zważywszy na ich ogromną ilość oraz małą wiedzę i doświadczenie przyszłych studentów w tym temacie. Z pomocą maturzystom sochaczewskich szkół średnich przyszły  Targi Edukacyjne zorganizowane w naszej szkole 20 lutego 2018 roku.

Wydarzenie, podczas którego każdy licealista z klasy maturalnej mógł poszukać dla siebie ciekawej oferty edukacyjnej, otworzył dyrektor ZSO w Sochaczewie pan Dariusz Miłkowski wraz ze starostą powiatu sochaczewskiego panią Jolantą Gontą. Swoją ofertę przedstawiły głównie uczelnie z Warszawy, jednak pojawiły się i stoiska z bardziej odległych miast w Polsce, na przykład Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu. Przygotowały one dla maturzystów ciekawą ofertę studiów oraz szeroki wybór kierunków.

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SOCHACZEWIE
sekretariat@losochaczew.pl     dyrekcja@losochaczew.pl

Wsparcie informatyczne nicraM.net