96-500 Sochaczew ul. 15 Sierpnia 4 woj. mazowieckie tel. +48 (46) 862-23-35            bip logo

Wojewódzki Finał XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych

27 kwietnia b.r. na terenie SP w Kamionie odbył się Wojewódzki Finał XX Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Biegach Przełajowych.  W zawodach brali  udział uczniowie i uczennice wyłonieni z eliminacji rejonowych, zgodnie z regulaminem wojewódzkim. Każdy rejon reprezentowany jest przez 12 zawodników/zawodniczek w każdym biegu (8 rejonów x 12 biegaczy).Z naszego Liceum do tych biegów zakwalifikowało się osiem osób- 4 chłopców i 4 dziewczyny. Siedem z nich wzięło udział w zawodach reprezentując rejon SOCHACZEW: Dagmara Cybulska, Klaudia Cybulska, Aleksandra Pietruszka, Julia Dragańska, Adam Kajdas, Patryk Karczewski, Krystian Szymański.

   Organizatorami olimpijskiej rywalizacji biegowej w Kamionie był Szkolny Związek Sportowy Warszawy i Woj. Mazowieckiego, Powiatowy Szkolny Związek Sportowy w Sochaczewie (rejon Sochaczew), Starostwo Powiatowe w Sochaczewie i Urząd Gminy w Młodzieszynie. 
   Dziewczyny ze szkół średnich startowały na dystans 1500m. Dagmara Cybulska zdobyła złoty medal. Klaudia Cybulska była druga- ze "srebrem". Julia Dragańska ukończyła bieg na VII miejscu, a Aleksandra Pietruszka na XII miejscu.
  Chłopcy  ze szkół średnich musieli zmierzyć się na dystansie 2000m.  Patryk Karczewski był na mecie- jedenasty, Krystian Szymański- czternasty, Adam Kajdas nie ukończył biegu przez kontuzje, która wynikła na trasie podczas biegu.
 
  Opiekun: Elena Pozdeeva- Osińska.

OFICJALNA STRONA INTERNETOWA LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO W SOCHACZEWIE
sekretariat@losochaczew.pl     dyrekcja@losochaczew.pl

Wsparcie informatyczne nicraM.net